День Збройних сил України

Date: 15 січня 2021 о 15:42, Refreshed 15 січня 2021 о 15:47

Сьогодні відзначаємо професійне свято наших захисників – День Збройних сил України. Це свято вже традиційно розглядається українцями ширше. Люди усвідомлюють, що наші Збройні сили – це справжня гарантія державного суверенітету.
Вже сьомий рік українські воїни стримують агресію проти нашої держави. Роблять це віддано, хоробро й маючи безумовну моральну перевагу: наші чоловіки та жінки у лавах Збройних сил захищають свободу та вільне майбутнє українського народу. Ми завжди будемо вдячні їм за службу.
Загальновизнаний факт, що армія України стала однією з найсильніших у Європі. Наші воїни навчають військових держав-партнерів того, що таке сучасна війна і як успішно протидіяти ворогу, яким би технічно забезпеченим він не був.
Також важливо й те, що Збройні сили України з кожним роком перебирають дедалі більше закордонного професійного досвіду.
Ми усвідомлюємо, що в сучасному світі оборона країни не може бути суто військовим завданням. Це також і дипломатичне забезпечення, і політична взаємодія. Саме тому влада України послідовно розширює можливості держави на міжнародній арені.
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладі освіти села Новоолександрівка серед учнівської молоді проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.
В рамках відзначення Дня Збройних Сил України серед учнів Новоолександрівської ЗОШ І – ІІ ступенів було проведено наступні заходи:
1. Музичний вернісаж «Наші пісні тобі Україно» 07.12
2. Війського – патріотична вікторина «На варті Вітчизни» 07.12
3. Патріотична поличка «На варті нашої безпеки» 07.12 – 09.12
4. Майстер – клас «Військові таємниці» (виготовлення з конструктора LEGO військової техніки та ін.) 08.12
5. Виставка – портрет «Лицарі українського народу» 07.12 – 09.12
6. Виставка дитячого малюнка «Рідний край в моїй душі»; До 09.12
7. Випуск стіннівки «Традиції українського народу». 08.12
Метою виховних заходів формувати уявлення учнів про обов’язок, мужність, героїзм; викликати почуття захоплення й гордості подвигами українських людей, здійсненими в роки війни й у мирний час; показати роль самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов’язку й відповідальності перед Вітчизною; викликати прагнення виховувати в собі волю, цілеспрямованість, моральну красу.
Українці завжди пам'ятатимуть наших воїнів, які віддали життя за Україну, захищаючи справедливу долю для нашого народу. Повага до подвигу наших героїв є абсолютною на всій території держави.
Слава Україні! З Днем Збройних сил!