Дні козацької слави «У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки»

Date: 15 січня 2021 о 10:37, Refreshed 15 січня 2021 о 16:50

З 12 по 16 жовтня 2020 року в Новоолександрівській ЗОШ І – ІІ ступенів проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
Протягом тижня вчителями фізичної культури проводилися спортивні змагання з футболу. Учні/ учениці проявили свої фізичні якості та активність, з користю проводили час.
13 жовтня класними керівниками було проведено виховні години, лекції, години спілкування та ін. Здобувачі/ здобувачки освіти мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії. Учні/ учениці підготували цікаві повідомлення про виникнення військових термінів. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінним громадянином своєї країни.
До 16 жовтня ращом із вчителькою образотворчого мистецтва школярі/школярки Новоолександрівської ЗОШ І – ІІ ступенів проявили свою творчість та організували міні – виставку власних робіт «Україна – земля козацька».
Бібліотекаркою та вчителькою історії було підготовлено книжкову виставку «Історія українського козацтва». Усі охочі мали змогу переглянути цікаві та змістовні матеріали, дізнатися нові факти з історії козацтва.
Веселий уїк – енд. Спортивні естафети «Найспритніші козачата» дав учням/ ученицям можливість не лише показати свої фізичні якості/ можливості, а й весело провести час. Також відбулася посвята в козачата наймолодщих учнів/ учениць – першокласників. Вони були дуже задоволені, адже такого різноманіття емоцій вони ще не відчували.
Також ми вирішилися дізнатися про те, хто такі герої, якими рисами вони наділені, чи може жінка стати героєм за допомогою відео- інтерв’ю «Герої серед нас». Здобувачі та здобувачки освіти висловили своє ставлення до теми героїзму та патріотизму, показали своє бачення цієї теми та висловили побажання усім тим, хто стоїть на варті нашого життя та здоров’я, подякували їм за це.
14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь радо береже історичну пам'ять нашого народу, популяризує його традиції.