Тиждень інформатики 2020

Date: 7 квітня 2020 о 21:22, Refreshed 13 квітня 2020 о 06:48

Чи можете ви уявити своє життя без Інтернету? Певно, що ні. Адже саме завдяки йому ми можемо спілкуватися з людьми з будь-якого куточку світу, знаходити цікаву інформацію, шукати актуальні новини, брати участь у цікавих заходах тощо. І якщо дивитися лише з цього боку, то Інтернет людині друг, і це не викликає сумнивів! Але є ще й інший бік, темний та небезпечний. Інтернет – зручний простір для шахрайства та злочинів. І подеколи вони настільки неочікувані, що підготуватися до них складно.
Звісно, Інтернет може бути небезпечним. Але це зовсім не означає, що ми маємо відключити доступ до мережі та заховатися подалі. Насправді, ми можемо розібратися з усіма несподіванками, які нам готує інтернет-простір, та захиститися від небезпек. І обов'язково ми маємо навчити захищатися наших учнів! У Новоолекандрівській ЗОШ І-ІІ ступенів з 10.02.2020 по 14.02.2020 проводився тиждень інформатики під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», метою якого було допомогти покращити Інтернет, поводячись в онлайні позитивно та ввічливо, захищаючи онлайнову репутацію як власну, так і інших. Учні 3-4 класів прийняли участь у виховній годині ««Нікнейм» в інтернет- спілкуванні. Безпечний Інтернет для дітей». З учнями 5-6 класів проведено виховну годину «Безпечне користування Інтернетом. Критичне оцінювання інформації, отриманої з Інтернету». Під час виховних годин діти дослідили позитивні і негативні сторони Інтернету, пригадали правила безпечної роботи в Інтернеті. Учнів 7-9 класів відвідали виховний захід «Ми за безпечний Інтернет», під час якого переглянули відео «Безпечний Інтернет», «Кібербулінг», «Групи смерті», обговорили причини виникнення таких явищ в мережі як «Кібербулінг» ,«Групи смерті» та способи боротьби з ними. Свої знання учні перевірили, прийнявши участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет» від проекту «На урок». Дипломи І ступеня одержали Росінська Олександра, Готка Марина, Степанова Надія, Слизько Андрій, Кирилюк Маргарита, Готка Ігор, Крівельова Анна, дипломи ІІ ступеня – Степанов Тимофій, Степанова Юлія, Цуркан Валерія, Дубило Іван, Мустяца Єва, Крівельова Дар’я, Буймістру Сергій, Степанова Віра, Мустяца Ангеліна, Степанов Степан, дипломи ІІІ ступеня – Кирилюк Валентина, Олійник Ярослав, Росінська Аліна, Тюхтій Сніжана, Іванова Владислава, Степанова Лідія, Степанов Павло. Дякую всім учням за активну у часть у проведенні тижня інформатики і пам’ятайте, що мережа Інтернет – швидкий віртуальний світ, в якому постійно треба мати концентровану увагу, щоб не потрапити в халепу.