Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 17 common:people_all_forms

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Date: 1 квітня 2020 о 07:12, Refreshed 9 квітня 2020 о 07:16
84 view

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - не повинно повторитися!
В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах. Ми не повинні допустити, щоб подібне ще хоч коли-небудь повторилося!
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року, резолюція A/RES/60/7 . Метою запровадження цієї сумно пам’ятної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя.
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...
З цією метою в Новоолександрівській ЗОШ І – ІІ ступенів було проведено ряд заходів.
З 27.01 по 28.01 вчителька історії Тюхтій Н. Г. проводила тематичні інформаційні хвилинки, на яких розповідала про хронологічні рамки Голокосту, участь українців в антиєврейських акціях та розкрила саму суть поняття «Голокост».
Після четвертого уроку під час проведення тематичної лінійки щодо вшанування пам’яті жертв Голокосту на тему: «Скорботна свічка пам’яті святої» вся школа схилила голову у скорботі за жертвами тих людей, які загинули у ті страшні роки.
Лекції, бесіди про трагічні події в Бабиному Яру, а також про інші злочини, скоєні нацистами під час окупації України провели у своїх клас 27.01 та 28.01 класоводи.
1 та 2 класи мали змогу переглянути презентацію «Голокост», на якій малеча дізналася про те, що в історії українського народу були такі страшні сторінки історії. Класні керівники Затуливітер С. С. та Саінсус Х. В. наголосили на тому, що всі рівні в незалежності від того, ким людина народилася.
Для учнів/учениць 3 класу Мерзлюк А. Г. підготувала інформаційну хвилинку «27 січня – День пам’яті жертв Голокосту», під час якої вони почули факти, пов’язані із трагічною подією.
Школярі/школярки 4 класу разом із класоводом Олійник Л. Г. поринули у справжні часи лихоліття, адже в їхній класній спільноті пройшов відеоурок «Свіча Голокосту не згасне».
Бєлая А. С. разом із учнями/ученицями 5 класу вшанували пам'ять людей, яких було вбито під час Голокосту, адже було організовано урок пам’яті «Голокост – трагедія ХХ століття».
6 клас разом із класним керівником Степановою Н. М. провели урок-реквієм «Голокост в Україні. Цього забути неможливо». В класі панувала тиша, адже кожен учень/учениця мали змогу повністю проникнутися в атмосферу цієї події.
Класні спільноти 7 та 9 класу відчули себе науковцями, адже мали змогу не лише бути присутніми на відеолекторії «Геноцид проти єврейського народу», а й поділитися думками щодо даної події в історії українського народу. Все це лише за спільною організацією класних керівників Рябушенко О. С. та Тюхтій С. І.
Школярі/школярки 8 класу були присутніми на лекції « Голокост – шрам на серці України». Степанова Л. П. та її вихованці провели дослідницьку роботу та поділилися підготовленими матеріалами щодо Голокосту на території України.
В шкільній бібліотеці Степановою Н. М. було організовано тематичну виставку історичної та публіцистичної літератури, щодо подій в роки Другої світової війни.
27.01 та 28.01 учні/учениці переглядали документальні фільми про трагічні історії в роки Другої світової війни, концтабори та масове знищення людей, Голокост. Найбільше їм сподобалася історія дівчинки Єви, яка була відзнята за мотивами щоденника угорської дівчинки. Проект має назву «Eva. Stories».

Comments:
Only authorized users can leave comments.