Протидія булінгу та торгівлі людьми

Date: 30 березня 2020 о 11:14, Refreshed 30 березня 2020 о 11:29

Серед сучасної української молоді останнім часом загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та гостро постало питання викрадення та торгівля дітьми.
З метою привернення уваги громадськості до актуальних проблем протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з ними в Новоолександрівській ЗОШ І – ІІ ступенів 18 жовтня було проведено виховні заходи.
Учні 1 -2 класів побували на занятті з елементами тренінгу «Обережно: незнайомці!», де навчилися як необхідно вести себе з незнайомими людьми.
Також учні початкових класів побували на відео уроці тітоньки Сови, на якому почули поради щодо правильної поведінки із незнайомцями. Школярі відчули себе шпигунами, де разом із героями мультиплікаційного фільму отримали місію допомогти Червоному Капелюшку дістатися бабусі.
Для учнів 6 класу було проведено бесіду «Як не стати жертвою насильства», де учнями обговорювалися усі можливі варіанти уникнення насилля.
Учні 1 – 4 класів на основі мультиплікаційних фільмів « Жив собі чорний кіт» та «Вірте у любов, вірте у Різдво» обговорили способи уникнення ситуації булінгу. На відеолекторії «Як боротися з булінгом» діти отримали практичні поради як не стати жертвою цькувань
З учнями 1 – 2 класу класні керівники провели годину спілкування «Чарівні слова відкривають серце». Школярі обговорили правила спілкування із друзями та дорослими, навчилися визначати правильну модель спілкування та поведінку із однолітками.
Учні 3 класу відчули себе справжніми дослідниками, адже на занятті з елементами тренінгу «Мій улюблений світ без насильства» вчилися розпізнавати ситуації, де присутні прояви цькування/булінгу.
На годині спілкування «Зупини булінг» учні 6 класу почули методи зупинення спалахів цькування в учнівському середовищі та навчилися їм протистояти.