Тиждень математики 2023

Date: 22 березня 2023 о 23:15, Refreshed 22 березня 2023 о 23:25

З 13 по 17 березня в Новоолександрівській гімназії проходив тиждень математики для учнів 2-9 класів, девізом якого були слова Софії Ковалевської: «Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика». До участі в тижні математики намагалися залучити усіх учнів закладу.
Перший день тижня розпочався із оголошення плану проведення тижня і презентації про відомих математиків та показу цікавого відео «Математика в нашому житті». Крім цього, діти взяли участь у конкурсі «Фінанси плануй – Україну будуй! від освітньої платформи «Всеосвіта», оскільки фінансова грамотність – прямий шлях до успіху, самодостатності та фінансових гараздів нашої України! Учасники конкурсу нагороджені дипломами: за І місце- Семенова Дар’я; за ІІ місце – Кирилюк Валентина, Олійник Ярослав, Мустяца Єва, Крівельова Дар’я, Готка Марина, Тюхтій Сніжана; за ІІІ місце – Степанов Тимофій, Степанова Юлія.
14 березня відзначали міжнародний день числа Пі. Учні 5- 9 класів ознайомилися з історією числа ∏, переглянули відео «Цікаві факти про число ∏» та перевірили свої знання, виконавши завдання вікторини «Число ∏ - найвідоміша константа». У цей день прийнято вживати пироги (американське слово “pie”, тобто «пиріг» дуже схоже за написом на число «Пі»). Тож ми не стали порушувати традицію і також насолодились «математичною» їжею. Особливо вдячні за приготування символічного пирога ученицям 8 класу Готці Марині, Крівельовій Дар’ї та учениці 9 класу Тюхтій Вікторії.
15 березня відбулося засідання юних математиків «Математичний розум в здоровому тілі» , під час якого здобувачі освіти поглибили знання з математики, дізналися цікаві факти про життя видатних математиків, а також говорили про перевагу здорового способу життя над шкідливими звичками, адже здоров’я людини – найвища цінність. Під час заходу учні 5-9 класів продемонстрували активність, кмітливість, взаємопідтримку!
16 і 17 березня у нашій гімназії проходив Міжнародний етап Математичного конкурсу «Кенгуру». Участь у конкурсі взяти 19 учнів 3-9 класів. У зв’язку з вимогами Міжнародного оргкомітету результати, самі завдання, відповіді та критерії оцінювання будуть оприлюднені на сайті конкурсу 18.04.2023.
Протягом тижня учні переконалися, що математика може бути веселою, несподіваною, загадковою, а головне – корисною в реальному житті!