Місячник Цивільного захисту у Новоолександрівській ЗОШ І – ІІ ступенів

Date: 4 травня 2018 о 10:38

Звіт

про   проведення місячника Цивільного захисту у  Новоолександрівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

Безпека життєдіяльності – найважливіше завдання у ХХІ столітті.

Учні Новоолександрівської загальноосвітньої  школи I-II ступенів з 01по 30 квітня – активні учасники заходів щодо проведення місячника Цивільного захисту.

Основне завдання – популяризація та пропаганда безпечної життєдіяльності дітей.  На уроках основ здоров’я , класних і позакласних годинах проводилися різноманітні заходи щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій природного , техногенного, соціального, політичного характеру.

З метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання школярів правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

О 13 годині за сигналом ЦЗ «Увага всім!» було проведено учбову евакуацію особового складу школи. Організовано, спокійно, але динамічно і швидко евакуювалися всі учасники навчально-виховного процесу. Необхідно відмітити, що учасники тренування дотримувалися правил безпечної поведінки.

Практична спрямованість заходів, що проводилися протягом Дня ЦЗ, викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту при виникненні НС.

Поновлено інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності в кожному класі. На знання правил безпечної поведінки з питань профілактики  невиробничого травматизму провели вікторину «Що означає жити в безпеці?» , оновлено наглядну агітацію ЦЗ, проведено огляд-конкурс на кращий куточок ЦЗ,написання диктантів на тематику Чорнобильської катастрофи та ЦЗ, проведено виховні години до Дня памяті Чорнобиля.